Điary♥^^

Caweees :P Jsem zpět z lyžáku !!!

22. ledna 2011 v 15:13 | ♥Limetka♥
Noo jsem zpátky... protáhlo se to o 2 dny :D :D  No nevadí :P :)) Lyžování bylo supeeer... každej den byla disko !!! :P Poslední diskoška byla nejlepší... :P Někdo se mnou tancoval na ploužáku .... :D :D Vám je to ale asi stejnak všecko fuk... :D :D Ptž si to nikto nečte... :D Váás to totiž nebaví !!!! :D :D Nechápu to no .... :D Táák zase tady s nějakym článkem končim... musim všetko dohnat !!! :-) ;) TaKŽE tady to dopísnu a du dohánět !!! :D :D :D

Táák pa :(

15. ledna 2011 v 10:18 | ♥Limetka♥

AHOJKY ted už se 100% loučím :-( Je mi líto :P :D Jedu fakty na ten tejden na lyžák... Za chvíli už jedu... Eště píšu poslední článek :P :) JENOM !! TENHLE ČLÁNEK PŘEDNASTAVENEJ NENI !! Odjíždim v půl jedenáctý... ale musim tam bejt okolo desátý hodiny :D :D  Přeju dobre tejden !! :P :) TÁÁK PÁÁÁ :)

Víte vůbec kdo jsem ?

14. ledna 2011 v 16:47 | ♥Limetka♥
JMÉNO : Andrea
PŘÍJMENÍ : Tučková
VĚK : 11
JSEM HOLKA/KLUK : HOLKA

:D Víc vám neřeknu páč to bude v příští BLESKOWCE č.4 :DD

MOJE FOTO :

NEBUDU TADY !!!!

12. ledna 2011 v 14:24 | ♥Limetka♥
Boužel tady od soboty za týden nebudu... Jedu se školou na lyžák... :D Takže napíšu ještě zejtra,pozejtří  a .... pak už jedůůů... :D Jenom sem přednastavim hlášky dne a obrázky dne... Možná i zajímaví články... Uvidim jak to budu stíhat... Dneska totiž už balim... :) Mějte se fajn... A tak dále :P Pak vám písnu jaký to bylo.... :) Určitě to bude sranda :P Jak uvidim :D Budu s holkama na pokoji.... Mimo to... Jede i můj Idol :P :D Nebudu řikat jakej... :D Páč sem na blog může klidně zaskočit :D A jak bych mu to vysvětlila nwm :D :D Takže vám jenom řeknu ,že jedem do Krkonoš... A ,že si to tam snad užiju... :P Vezmu .... Neřeknu co :D A propaříme všecky noci :D :D Tak čau ... JO A VŠEM AFFSKÁM !!! OMLOUVÁM SE NEBUDU TÝDEN OBÍHAT !!! JEDU NA !!!!!! LYŽÁK !!!!!!

ÁÁÁ konečně sobota :D

8. ledna 2011 v 12:17 | ♥Limetka♥
Konečně je SOBOTA !!  Je to fajn... oddichnout si od školy... :D I když v pondělí píšem dvě čtvrletky :( Je to voooopsus..... :( No jo.... :D Potom ještě v Úterý píšem z Vlastivědy ... Fakty krozný ... :( Nenáávidim školu !!!!!!!!!!!!!!!!!! Je to to nejhorší místo na celičkym světě !! :( Noo a jak se vám líbí můj deníček ?? :) Nazvala jsem to About me :P :) Takže to je vlastě ( O MĚ ) V češštině :P :) Noo a dneska snad zažiju něco cool :D Tak ... to je asi dneska všecko :P :P pááá deníčku...

Rok 2010 :)

31. prosince 2010 v 23:26 | ♥Limetka♥
Tak všem bych chtěla popřát Šťastný nový rok!!Přeju vám at zažijete plno užasných okamžiku,at si splníte své sny co jste dosud nestihli :)) Také do nového roku přeju všechno nejlepší zdravý pohody štestí, lásky,uspěchů a dalo by se donekonečna pokračovat :)) Snad budete tento blog navštevovat i nadále :)) Děkuju všem affs za zvyšování návštěvnosti a komentářů :P:) Děkuju všem :)

ooooo
 
 

Reklama