Hi Summer!♥

8. července 2013 v 17:50 | Limet.♥^^ |  Điary♥^^
Nazdár :3
Po delší době mě popadla spisovatelská náladička:D Né.. ani ne:D jen prostě se nudim.. Ok.. takže .. neni to tak dávno co začaly prázky:) Vízo bylo fajn.. dvě dvojky v sedmičce sou super. . . ale Tenhle rok sem se na prázky netěšila rovnou z asi 231356312339 důvodů...
1) příští rok tu Nebudou letošní devátáci. Je na to nic , že se snima začneme bavit až ke konci šk. roku.
2) Osmička.... = nejtěžší matika z celý základky.. + nebudeme mít Mrázka na fyziku.. je to nejlepší fyzikář na světě:3 Guys.. řikam vám , že fyzika byla mim nejoblíbenějšim předmětem.
3) Nic nebude jako dřív. Devítka odešla, s některýma už se neuvidim .. NIKDY. Jako dva lidi z tý devítky mi fakt chybět nebudou ;3 Vysačkyy :D:D Tuhle přezdívku jim vymyslel Lukáš .. Simči chalan :3 Je s nim prdel a je fajn.
___
Tenhle rok? Byl skvělej.. na tyhle lidi a na ty chvíle.. na tu školandu plnou prdele a novejch lidí.. Petr ? Kámo.. suprovej instruktor :DD Na školandě.. why not. No.. a prostě prožili sme si toho všichni v tomhle roce fakt dost. S některýma lidma se utvrdil vztah.. s některýma to zase skřípe a třeba se ani nebavíme. Je to prostě život.. a ubýhá rychle. Chtěla bych tyhle chvilky s těma super lidma přožívat denně.. ale nic netrvá věčně.. A sou prázky.. Škola skončila s ní i tenhle super školní rok. A školní rok 2013/2014?... Doufám, že bude super. Bude..! Musí. , protože i když ty lidi odejdou.. přece .. přídou zas nový a nový vzpomínky.. a uplně jiný zážitky.. Bude to taky prdel.. Protože .. my to snad zvládneme bez těch super lidí.. Většina už odešla, třeba Ady.. přechází na gympl.. už jí asi nikdy neuvidíme.. nebo Lucka.. prostě... strašně lidí odchází.... Víte.. Asi to nikoho moc nezajímá.. ale já tyhle lidi fakt žeru.. Bude to těžký, ale dám to. Protože budu věřit, že je třeba někdy zase uvidim. Zase někdy ''zakalíme'' party HAAARD!:DD ..
___
Ale ted trochu k tématu.. SUMMER 2013 !!!!♥ Na to sem čekala tak dlouho,. Ta zima byla taaak dlouhá.. a ted když je léto tady.. už to neni tak plnný očekávání. Je to prostě jiný.. Je to jakobych na to už nečekala.. Je to prostě tady.. ale sem za to ráda. Nemusíme se učit. :D.. ale i tak mi ta škola chybí. Proč ty svině nepropadli!:DD at chcipnou :D Na dovolenou letos nikam nejedeme.. achjo. Moře ... já chci moře!♥ :X Je 8.7 .... Už. To je celkem v prdeli. Kuba odjel v sobotu na chatu. Taky fajn... Docela mi chybí. a má tam bejt od soboty tejden.. takže zbývá ještě celkem dost dnů.. V pátek sme měli jet na chatu i my.. ale bud pojedou jenom naši se sestrou.. nebo nejdeme vubec.. protože já nechci ;3 Bylo by to luxusní kdyby mě nechali doma:D Simona by u mě spala každej deň :333 Not bad. Ale tak co sem ještě chtěla.. Jo už vím. Enjoy life! protože nikdy nevíte která chvíle je poslední:) Jak řiká skládačka.. začněte si vychutnávat i vodu :DD Miluju saw :3 Hey.. so.. This Summer must be best!^^
Tak je to asi tak. Tak zase bye ♥
Enjoy life .
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama