Květen 2012

První Zadání VGS

17. května 2012 v 19:30 | Limet.♥^^ |  SON.../VGS

loading
První Zadání.

Fak Schůl.

15. května 2012 v 21:10 | Limet.♥^^ |  Điary♥^^
Čáu Děcká.
Hroznej den to byl dneska.
... Dostala sem trojku a čtyřku z Ájiny... Takže to na jedničku rozhodně nebude... Se*e mě to! .. Ájina mě vždycky šla.. Tak kde je problém..?
-Možná sem se jen neučila.
-Né počkat... Zapoměla sem..
-Jo zapoměla. Kruci. Sem kr*va.
No .. Takže je to uplně poto.. Takže budu mít zas určitě tři dvojky... Možná čtyři.
Začínám si mysket, že to všechno snažení. To hlášení... Je to k ničemu. Přídě mi, že bych se na to měla vykašlat. A prostě... NEVIM. Jednou se mi něco nepovede... A je to v háji. Nejhorší je, že máme hroznou úču.
Takže ta mi moc ráda tu dvojku dá...
Fakt dobrý tohle.
Ale tak něco lepšího. V neděly sem byla s Angee v kině') U nás to bylo tady všude za 50.- takže to bylo fakt super:)
Šly jsme na Hunger Games. Sakra. To byl skvělej film! Těším se až bude víc dílů')) Strašně se mi to líbilo!..
Asi začnu bejt fanda Hunger Games:D
Všichni jakože o tom tak básnili... Tak sem se na to prostě musela kouknout:D Ale i sem brečela:'DD
Byly tam jako i scény.. Kde prostě ta slza ukápla.. Ale i sem se zasmála') Byl to dobrej film;) No nevim .. A skvělej den:D Prey já si koupim jídlo a ty mi ho sežereš.:D Nebo ,.,. Mluv do toho brčka ty permafroste!:DDD .. Né nejvíc to bylo:D)) Tak jo.. já asi zas du. Musim si ještě připravit učení podle rozvrhu atd. Takový ty blbosti. Naštěstí nám dneska odpadla hodina a zejtra máme jenom pět hodin^^ A v pátek nám zas dvě hodiny odpadnou:D ^^ Joo!') Sem taky ráda, že se vám dessign líbí').. Mě se taky hrozně líbí')
Jóo a taky se máte poslední šanci přihlašovat do VGS! Do zítra 17:00!
522137_255889341174826_105226806241081_524847_1365549686_n_large

Nový Dessign!♥

12. května 2012 v 12:30 | Limet.♥^^
Čauté!')
Ano, ano už to tak je:) Objednala jsem si dessign a dneska mi ho Mrs. Glowie nastavila:)
Hrozně se mi líbí.. Jinak mám i docela dost bonusů atd. Takže čekejte, že se tento blog promění v ještě hezčí než býval!:)
Jen pro porovnání. Tohle byl můj starý dess.
-Jinak.. ty oči mrkaly:D

-Takže musíte uznat, že je to dost veliká změna. A ta změna mi vyhovuje')

Blik, Cvak^^

11. května 2012 v 19:30 | Limet.♥^^ |  Điary♥^^
Bonžůr')) ..
.. Dneska byl pátek fakt skvělej! ... Jinak omlouvám se za mou nepřítomnost.. škola atd.
-Něco jako blbá známka!?
-Něco jako hádka?!
-Něco jako dlouho nepřítomnost!?
Biiink^^
No co. Odpadli nám dvě hodiny!:P Takže sme končili po čtvrré hodincé:D Luxus^^
No skoro hned jak sem přišla domů napsala mi na skype Simonka♥ .. ''Čáu Kapustó..Nechceš jít vén?:D♥''
Takže sme si pak volaly eště a já sem neměla mikrofon takže sem psala. A prey takový: Vaši sou doma? A ona ne. A já Muhah^^
A ona dostala výgeb:DDD.. No jinak ráno sem vzávala na mě (brzo) což je v půl sedmý:D Jinak vzávám kolem 7 i dýl.. Protože mamka musela někam do pragý. No a takže nás se ségrou odvezla. A pak sem si všimla, že Simča má můj náramek:D O přestávkách sme se o něj praly:DD Byla to prdel;D. No a takžee pak sem šla na zastávku snad v 40. Což bylo fakt brzy když to jelo asi v 15:16 :D No a na zastávce projel kámoš z minulý třídy. Kuba:D.. Takže sme kecali. Bylo to docela fájn:) Je to dobrej kámoš. No takže sem pak přilela na Újezd k Simče. Ona mi šla na proti. A měla luxusní tílko z Anglie:D Bylo nádherný')) Mě by ale nebylo:D No tak sme šly na asvaltku. A opalovaly sme se ;D Bylo hrozný vedro. Ona volala pár klukům a holkem aby ssehnala ejdno číslo kluka.. Ale stejně ho nesehnala:D Nikdo ho neměl Oo. No tak sme pak šly k ní a to bylo už pak nějak všeechno. Vyprovodila mě na zastávku ale docela dlouho sme tam trčely takže jako vždy.. Simča potom čekela jednu její kámošku Sáru. No a my sme se jako na zastávce votily atd. A když ta její kámoška přišela tak nás vyfotila..Takže máme zas pár fotek:D No tak sem pak zas vodjela dom. A potkala sem zas jeho ;D Takže sme byli chvíli venku a kecali:) Dlouho sem s nim nemluvila takže to bylo docela fájn:D Pučil si moje růžový brejle:DDDDD I sem ho vyfotila .. Prey si to dá jako profilovku na fb ;D.. To musim pak vidět.. No a to je asi všechno...
Jo Mrs. Glowie už mi dodělala dessign! Je kouzelnej!:) Těším se až mi ho nastaví:)) Rozhodně se vám bude líbít'))♥ Tak jo^^ Báj♥
485830_391507640892593_191971537512872_1122783_1388749074_n_large

Design do VGS

6. května 2012 v 22:00 | Limet.♥^^ |  Do soutěží
Tak to je můj design do VGS:))
Doufám ,že se mi povedl:) Dělala jsem ho napůl v PFSX a v PS :D
Dalo mi to docela práci.
Příde mi docela jednoduchý, ale říká se, že v jednoduchosti je krása!:D
Je to můj jakoby takový začáteční design:)
S PS ještě moc neumím a zvládám jen tak, tak ty základy:D
Vím, že je asi trochu divný, ale mě příde, že není zas tak špatnej:)
Čekala jsem to horší:D
Jinak dess považujte za ''volný'' což znamená, že si ho můžete volně používat:D
-Ale nemazat zdroj!;)
Nepojmenovany15
Klik pro zvětšení.

Přihláška do VGS

6. května 2012 v 21:29 | Limet.♥^^ |  SON.../VGS
Hned jak skončilo SONC je tu další soutěž .. Tentokrát jsem se rozhodla uspořádat VGS:) Což znamená Velká Grafická Soutěž. Jedná se o to, že já vám zadám nějaké zadání a vy mi ho do určitého datumu musíte poslat. Takže asi k věci.
(VŠECHNY KOMENTÁŘE NETÝKAJÍCÍ SE PŘIHLÁŠKY NEKOMPROMISNĚ MAŽU!)

loading

Nadpis chybí.

6. května 2012 v 15:49 | Limet.♥^^ |  Điary♥^^
Dneska jsem vstala .. A.. ani nevim co jsem udělala. Možná sem si nazula moje žirafkové bačkory a šla si dát dort ze včerejší Eli oslavy. Jo.. Byla sem na oslavě. Nezáviďte.:'D Jak to tak vidim budou zas dvě kila nahoře. Což sem fakt nepotřebovala. Toho co sme snědli, Uf. Dělá se mi špatně už při tom pomyšlení. Myslela sem že snad prasknu. Skvělí. Že jo. Takže ten celej tenjden kdy sem se snažila něco málo zhubnout byl uplně na nic. A jako. To mám teď je zas od začátku? To fakt ne. Přemejšlim že se na to spíš vykašlu a budu vážit metrák. Pche. Jedno..
Ňáf..
No tak a ta oslava. Slavilo se:D Fotky ,.. těch mám docela dost akorád skoro na všechn je Elinka:D♥

Ceny za SONB

6. května 2012 v 9:09 | Limet.♥^^ |  SON.../VGS
Tak o po týdnu jsou tu konečně ceny!! :))
Dalo mi to docela zabrat:D
Tak snad se líbí ;)

2x Editorials - VGS.1

4. května 2012 v 22:09 | Limet.♥^^ |  Do soutěží
loading
loading
No nevím:D ALe to druhé se mi prostě nelíbí:X.. To první jakš takš de.. ale to druhý:D No ... Tak a já zas asi du:) Pá♥..
jo a kdyžtak kopírujte se zdrojem'))..

Neodolatelná touha?..

1. května 2012 v 14:29 | Limet.♥^^
Neodoláš nebo ano?.. Je to jen na tobě .. Ostatně, řekneš si .. Je to jen kousek to mi neublíží a najednou ta čokoláda ze, které máš ten hrozně divný pocit už není na stole a v tvém žaludku.. Je to takhle máš chuť ?.. Tak jí neměj! Můžeš si například vzít žvýkačku nebo si jít vyčistit zuby:) Pokud tě, ale chuť nepřešla tak si například kup umělou vlákninu která je obsažena např. v jablkách. Prodává se volně bez receptu dá se sehnat třeba v lékárně. Pak je tu samozřejmě ještě spoustu metod, které můžeš sehnat na internetu a podle nich se řídit. Sladkosti. Je to vlastně takové kýčovité slovo a, když si na něj spomeneš vybaví se ti jen slovo 'nadváha'... Někdy si řikám ,že by bylo nejlepší kdyby žádné sladkosti nebyli :D Ale to se mi asi nesplní. Občas samozřejmě menší zahřešení neuškodí').. Také, ale existuje spousta jakoby zdravých ''sušenek''. Ale než si takovéhle sušenky koupíš raději se podívej na složení. Neznamená totiž, že, když jsou zdravé ,že se po nich nijak nepřibírá. Některé holky dělejí tu chybu, že se těmito sušenkami ládují a pak se divý, že přibírají:) Nechci, ale odbíhat od tématu. Co to vlastně sladkosti jsou?.. Asi se vám většinou vybaví cukr a nějaká hmota ,ale takhle to vždycky být nemusí:) Např. hořká čokoláda, ovšem nesmí to být ta pod 70% to už pak není hořká čokoláda:)

Jak a proč jíst sladké?
Hodně z vás si asi pokládá otázku mám jíst vůbec sladké?.. Jistě že ano! Sladké potřebuje vaše tělo stejně jako vy potřebujete např. vodu. Ve sladkostech totiž není jen cukr. Ve sladkostech je i spousta zdravích látek jako je třeba vytamin C ,který obsažen třeba v legendárních bomparech:D Jíst sladké?.. Ano, ale s mírou! ,že můžete sladké jíst neznamená, že si nakoupíte 3 sáčky bombarů a sníte je na posezení. Správně by se sladké mělo jíst jen 1x nebo 3x denně a to většinou u nějaké svačiny nebo tak.
Žeby to bylo vše?..
Zdaleka ne:D Ale už se tu nechci rozepisovat :))
Na druhou stranu... Kdo by si dal?:D♥♥

My Music 0.1♥

1. května 2012 v 13:59 | Limet.♥^^ |  Music♥
1. WE ARE YOUNG♥ .. Ten song je skvělej ;D.. Je to soundtrak k nějakýmu filmu, ale nevim k jakýmu:D A tenhle song zpívá Travie McCoy a jmenuje se We'll be Alright.. V neděli sem jí někde zahlídla a poslouchala jí snad hodinu ;D Pořád mě neomrzela:D♥

2.
Tak tahle písnička je naprosto úžasná!')) Jistě všichni znáte Hunger Games. Je to teď hroznej biják ;D Ani nevim jestli už je v kinech:D Ale ta písnička je prostě nádherná♥ A tuhle svělou hitovku má na svědomí Taylor Swift ft. The Ciliv Wars a jmenuje se Safe & Sound.

3.
Na tuhle písničku sem přišla přes Hlas Česko Slovenska ;D Zpívala ju tam jedna holka.. Už nevim jaká ,ale tu písničku žeru^. A rozhodně shlídnětě videoklip ;D Je skvělej:D Hlavně ten konec.. To umírám z toho :D Ale ten kluk je hrozně sexy:P♥.


Tak a to je zatím všechno')) Vybírala jsem podle vlastího vkusu ') a Tuhle rubriku jsem založila jen tak aby ste si taky měli co poslechnout:D Tak jo.
Bye^^..

Nails n.10♥

1. května 2012 v 10:29 | Limet.♥^^
40250990389543493_s589hzn1_c_large